Yhteystiedot

Sininen Tulevaisuus -yhdistys
Postiosoite
Sampo Terho
00102 Eduskunta

Sähköposti
kannattajakortit@sininentulevaisuus.fi

Facebook
Sininen tulevaisuus

Twitter
@SiniTulevaisuus

HELSINGIN VAALIPIIRI
Sampo Terho, eurooppa-, kulttuuri- ja urheiluministeri
sampo.terho@eduskunta.fi

Jussi Niinistö, puolustusministeri
jussi.niinisto@eduskunta.fi

UUDENMAAN VAALIPIIRI
Simon Elo, eduskuntaryhmän puheenjohtaja
simon.elo@eduskunta.fi

Timo Soini – ulkoasiainministeri
timo.soini@eduskunta.fi

PIRKANMAAN VAALIPIIRI
Tiina Elovaara – eduskuntaryhmän varapuheenjohtaja
tiina.elovaara@eduskunta.fi

Lea Mäkipää – eduskuntaryhmän varapuheenjohtaja
lea.makipaa@eduskunta.fi

Martti Mölsä – kansanedustaja
martti.molsa@eduskunta.fi

SAVO-KARJALAN VAALIPIIRI
Kimmo Kivelä – kansanedustaja
kimmo.kivela@eduskunta.fi

Kari Kulmala – kansanedustaja
kari.kulmala@eduskunta.fi

Pentti Oinonen – kansanedustaja
pentti.oinonen@eduskunta.fi

VARSINAIS-SUOMEN VAALIPIIRI
Maria Lohela – eduskunnan puhemies
maria.lohela@eduskunta.fi

Varsinais-Suomen piiri
Puheenjohtaja: Risto Forsberg, 044 504 0295, risto.forsberg@turunsiniset.fi
Osoite: Hurtinkatu 12 B 6, 20610 Turku

Sihteeri: Mira Katajamäki, 040 523 2313, mira.katajamaki@gmail.com

Rahastonhoitaja: Satu Anttila, 040 554 7778, satu.anttila@nisupaakarit.fi

HÄMEEN VAALIPIIRI
Anne Louhelainen – kansanedustaja
anne.louhelainen@eduskunta.fi

SATAKUNNAN VAALIPIIRI
Ari Jalonen – eduskuntaryhmän varapuheenjohtaja
ari.jalonen@eduskunta.fi

KAAKKOIS-SUOMEN VAALIPIIRI
Jari Lindström – työministeri
jari.lindstrom@eduskunta.fi

Kaj Turunen – kansanedustaja
kaj.turunen@eduskunta.fi

VAASAN VAALIPIIRI
Reijo Hongisto – kansanedustaja
reijo.hongisto@eduskunta.fi

Vesa-Matti Saarakkala – kansanedustaja
vesa-matti.saarakkala@eduskunta.fi

OULUN VAALIPIIRI
Pirkko Mattila – sosiaali- ja terveysministeri
pirkko.mattila@eduskunta.fi

LAPIN VAALIPIIRI
Matti Torvinen – kansanedustaja
matti.torvinen@eduskunta.fi